Docenten


De SWOGB heeft voor verschillende activiteiten docenten. Dit zijn er in totaal 21. Zij zijn de enigste mensen die binnen de organisatie werkzaam zijn die hiervoor een vergoeding ontvangen. Maar anderzijds zijn het vakmensen die aan allerlei cursussen moeten deelnemen om hun inzet bij de diverse activiteiten te mogen uitvoeren. In het kort dus, ze moeten gediplomeerd zijn.

 

Als docent heb je vaak vele vaardigheden nodig om op een goede, juiste en veilige manier de lessen te verzorgen.

 

In onderstaande tabel staan per kern, welke activiteiten er zijn en welke docent deze activiteiten verzorgen met haar/hem e-mailadres.


Plaats

Activiteit

Docent



Beugen

Jeu de Boules

----



Beugen

Koersbal

----



Beugen

MBvO

Tiny Janssen-Wientjes

tinycor68@gmail.com



Beugen

Yoga



Beugen

Zingen

Arlette van Hout

arlettevanhout@gmail.com



Boxmeer

Country

Maria Lemmens

lemmens201@zonnet.nl



Boxmeer

Fitness

Arjan van de Sant

a.vdsant@pantein.nl

Andre Rouwens

a.rouwens@pantein.nl



Boxmeer

Koersbal

----



Boxmeer

MBvO

Noelle Kockelkorn

nkockelkorn@hotmail.com



Boxmeer

Volksdans

Maria Lemmens

lemmens201@zonnet.nl

Ans Derks

aacmderks@gmail.com

Annie van Diessen

annie-van-diessen@hotmail.com



Boxmeer

Yoga

Josje Houben

josje@compuplan.nl

Maerten Versteegen

macm.verstegen@home.nl



Boxmeer

Zingen



Maashees

Koersbal

----



Maashees

MBvO

Wilma Huijbers

whuijers@planet.nl



Maashees

Yoga

Lenie Ozga

l.ozga@shantala.nl



Oeffelt

Country



Oeffelt

MBvO

Lenie van Luijk

lenievanluyk@hotmail.com



Oeffelt

Yoga

Maerten Versteegen

macm.verstegen@home.nl



Overloon

Country

Ans Versteegen

gerdans@home.nl



Overloon

MBvO

Nellie Nabuurs

nelly_nabuurs@hotmail.com



Overloon

Volksdans

Nellie Nabuurs

nelly_nabuurs@hotmail.com



Overloon

Yoga

Lenie Ozga

l.ozga@shantala.nl



Rijkevoort

Country

Ans Versteegen

gerdans@home.nl



Rijkevoort

Jeu de Boules

----



Rijkevoort

Koersbal

----



Rijkevoort

MBvO

Tiny Janssen-Wientjes

tinycor68@gmail.com



Rijkevoort

Yoga

Maerten Versteegen

macm.verstegen@home.nl



Rijkevoort

Zingen

Els Thijssen

elsthijssen@home.nl



Sambeek

Koersbal

----



Sambeek

MBvO

Tiny Janssen-Wientjes

tinycor68@gmail.com



Sambeek

Yoga



Vierlingsbeek

MBvO

Wilma Huijbers

whuijers@planet.nl

Maerten Versteegen

macm.verstegen@home.nl



Vierlingsbeek

Yoga

Maerten Versteegen

macm.verstegen@home.nl

Rianne Maassen

rianne_maassen@hotmail.com



Vortum-Mullem

MBvO

Dedde Hoekstra



Vortum-Mullem

Yoga

Maerten Versteegen

macm.verstegen@home.nl



Boxmeer

Muzieksalon



Diverse

Kookcursus

Wilma & Willemien



Diverse

Computercursus

Diverse